Kluba biedri

Kluba vadība

    Armands Vilisters

    Kluba vadītājs

    7.vieta Pasaules WA 3D čempionātā ar tradicionālo loku (2013)

    EIAC 2013 – 2.vieta ar tradicionālo loku

      Kristīne Šilkina

      Trenere

      LSPA apbsolvente (B kategorija)

      Latvijas Sporta meistara kandidāte (SMK) (ar kompaktloku)

        Normunds Bērziņš

        Kluba vadītājs

         

         

        Kluba biedri

          Kristians Gaspersons

          WIAC 2015 – 3.vieta ar medību rekursīvo loku

              Tīna Marija Zaļaiskalna

                  Rebeka Šilkina

                  WBHC 2015 – 3.vieta ar tradicionālo loku

                      Karlīna Gaspersone

                      Latvijas Jauniešu čempione telpās 2020

                          Agnese Kārkliņa

                          EIAC 2013 – 1.vieta un Eiropas rekords ar tradicionālo loku

                              Elza Līna Andersone

                              WIAC 2017 – 2.vieta  ar medību rekursīvo loku

                                  Valdis Gaspersons

                                      Ainārs Logins

                                          Viva Medne

                                          Latvijas Junioru čempione telpās 2020

                                          Latvijas vicečempione telpās 2020

                                          WIAC 2015 – 2.vieta ar tradicionālo loku

                                              Māris Andersons

                                                  Martins Hščanovičs

                                                      Ella Elizabete Zariņa

                                                      WIAC 2015 – 1.vieta un Pasaules rekords ar tradicionālo loku

                                                      WBHC 2015 – 2.vieta ar tradicionālo loku

                                                          Dina Palsa

                                                          WIAC 2015 – 3.vieta ar tradicionālo loku

                                                              Patrīcija Jaunzeme

                                                              Latvijas Jauniešu vicečempione telpās 2020

                                                                  Ketija Āboliņa

                                                                  WIAC 2015 – 1.vieta ar medību rekursīvo loku

                                                                      Haralds Mednis

                                                                      Latvijas Jauniešu čempions telpās 2020

                                                                          Jūlija Gaspersone

                                                                          3.vieta Latvijas čempionātā telpās 2020

                                                                              Agate Zālīte

                                                                              5.vieta Eiropas WA 3D čempionātā ar kompaktloku (2014)

                                                                              WIAC 2015 – 3.vieta un Eiropas rekords ar medību kompaktloku

                                                                              EIAC 2013 – 1.vieta un Eiropas rekords ar medību kompaktloku

                                                                              EIAC 2012 – 1.vieta un divi Eiropas rekordi ar medību kompaktloku

                                                                               

                                                                                  Loreta Lapsiņa

                                                                                      Inese Andersone

                                                                                          Uldis Kūlītis

                                                                                              Muntis Mednis

                                                                                                  Kristīne Ruble

                                                                                                  Latvijas Jauniešu vicečempione telpās 2020

                                                                                                      Dāvids Rublis

                                                                                                      Latvijas Jauniešu čempions telpās 2020

                                                                                                          Patriks Roziņš

                                                                                                          3.vieta Latvijas Jauniešu čempionātā telpās 2020

                                                                                                              Ketija Nēringa-Martinsone

                                                                                                              Eiropas WA 3D čempione ar tradicionālo loku (2018)

                                                                                                              5.vieta Pasaules WA 3D čempionātā ar tradicionālo loku (2017)

                                                                                                              WIAC 2017 – 1.vieta un divi Pasaules rekordi ar tradicionālo loku

                                                                                                                 

                                                                                                                Paskaidrojumi:

                                                                                                                • WA (World Archery Federation) sacensību veidi:
                                                                                                                  • WA Pasaules 3D čempionāts (notiek katru otro gadu)
                                                                                                                  • WA Eiropas 3D čempionāts (notiek katru otro gadu)
                                                                                                                • IFAA (International Field Archery Association) sacensību veidi:
                                                                                                                  • EIAC – European Indoor Archery Championships
                                                                                                                  • EFAC – European Field Archery Championships
                                                                                                                  • EBHC – European Bow Hunter Championships
                                                                                                                  • WIAC – World Indoor Archery Championships
                                                                                                                  • WFAC – World Field Archery Championships
                                                                                                                  • WBHC – World Bow Hunter Championships

                                                                                                                 

                                                                                                                Visi kluba biedri