Kluba biedri

Kluba vadība

    Armands Vilisters

    Kluba vadītājs

    7.vieta Pasaules WA 3D čempionātā ar tradicionālo loku (2013)

    EIAC 2013 – 2.vieta ar tradicionālo loku

      Kristīne Šilkina

      Trenere

      LSPA apbsolvente (B kategorija)

      Latvijas Sporta meistara kandidāte (SMK) (ar kompaktloku)

        Normunds Bērziņš

        Kluba vadītājs

         

         

        Kluba biedri

          Patriks Roziņš

          3.vieta Latvijas Jauniešu čempionātā telpās 2020

              Loreta Lapsiņa

                  Elza Līna Andersone

                  WIAC 2017 – 2.vieta  ar medību rekursīvo loku

                      Ketija Āboliņa

                      WIAC 2015 – 1.vieta ar medību rekursīvo loku

                          Martins Hščanovičs

                              Ainārs Logins

                                  Dina Palsa

                                  WIAC 2015 – 3.vieta ar tradicionālo loku

                                      Haralds Mednis

                                      Latvijas Jauniešu čempions telpās 2020

                                          Agate Zālīte

                                          5.vieta Eiropas WA 3D čempionātā ar kompaktloku (2014)

                                          WIAC 2015 – 3.vieta un Eiropas rekords ar medību kompaktloku

                                          EIAC 2013 – 1.vieta un Eiropas rekords ar medību kompaktloku

                                          EIAC 2012 – 1.vieta un divi Eiropas rekordi ar medību kompaktloku

                                           

                                              Valdis Gaspersons

                                                  Māris Andersons

                                                      Kristians Gaspersons

                                                      WIAC 2015 – 3.vieta ar medību rekursīvo loku

                                                          Karlīna Gaspersone

                                                          Latvijas Jauniešu čempione telpās 2020

                                                              Viva Medne

                                                              Latvijas Junioru čempione telpās 2020

                                                              Latvijas vicečempione telpās 2020

                                                              WIAC 2015 – 2.vieta ar tradicionālo loku

                                                                  Muntis Mednis

                                                                      Agnese Kārkliņa

                                                                      EIAC 2013 – 1.vieta un Eiropas rekords ar tradicionālo loku

                                                                          Rebeka Šilkina

                                                                          WBHC 2015 – 3.vieta ar tradicionālo loku

                                                                              Tīna Marija Zaļaiskalna

                                                                                  Kristīne Ruble

                                                                                  Latvijas Jauniešu vicečempione telpās 2020

                                                                                      Jūlija Gaspersone

                                                                                      3.vieta Latvijas čempionātā telpās 2020

                                                                                          Dāvids Rublis

                                                                                          Latvijas Jauniešu čempions telpās 2020

                                                                                              Uldis Kūlītis

                                                                                                  Inese Andersone

                                                                                                      Ketija Nēringa-Martinsone

                                                                                                      Eiropas WA 3D čempione ar tradicionālo loku (2018)

                                                                                                      5.vieta Pasaules WA 3D čempionātā ar tradicionālo loku (2017)

                                                                                                      WIAC 2017 – 1.vieta un divi Pasaules rekordi ar tradicionālo loku

                                                                                                          Ella Elizabete Zariņa

                                                                                                          WIAC 2015 – 1.vieta un Pasaules rekords ar tradicionālo loku

                                                                                                          WBHC 2015 – 2.vieta ar tradicionālo loku

                                                                                                              Patrīcija Jaunzeme

                                                                                                              Latvijas Jauniešu vicečempione telpās 2020

                                                                                                                 

                                                                                                                Paskaidrojumi:

                                                                                                                • WA (World Archery Federation) sacensību veidi:
                                                                                                                  • WA Pasaules 3D čempionāts (notiek katru otro gadu)
                                                                                                                  • WA Eiropas 3D čempionāts (notiek katru otro gadu)
                                                                                                                • IFAA (International Field Archery Association) sacensību veidi:
                                                                                                                  • EIAC – European Indoor Archery Championships
                                                                                                                  • EFAC – European Field Archery Championships
                                                                                                                  • EBHC – European Bow Hunter Championships
                                                                                                                  • WIAC – World Indoor Archery Championships
                                                                                                                  • WFAC – World Field Archery Championships
                                                                                                                  • WBHC – World Bow Hunter Championships

                                                                                                                 

                                                                                                                Visi kluba biedri