Kluba biedri

Kluba vadība

    Armands Vilisters

    Kluba vadītājs

    7.vieta Pasaules WA 3D čempionātā ar tradicionālo loku (2013)

    EIAC 2013 – 2.vieta ar tradicionālo loku

      Kristīne Šilkina

      Trenere

      LSPA apbsolvente (B kategorija)

      Latvijas Sporta meistara kandidāte (SMK) (ar kompaktloku)

        Normunds Bērziņš

        Kluba vadītājs

         

         

        Kluba biedri

          Viva Medne

          Latvijas Junioru čempione telpās 2020

          Latvijas vicečempione telpās 2020

          WIAC 2015 – 2.vieta ar tradicionālo loku

              Agate Zālīte

              5.vieta Eiropas WA 3D čempionātā ar kompaktloku (2014)

              WIAC 2015 – 3.vieta un Eiropas rekords ar medību kompaktloku

              EIAC 2013 – 1.vieta un Eiropas rekords ar medību kompaktloku

              EIAC 2012 – 1.vieta un divi Eiropas rekordi ar medību kompaktloku

               

                  Kristians Gaspersons

                  WIAC 2015 – 3.vieta ar medību rekursīvo loku

                      Valdis Gaspersons

                          Elza Līna Andersone

                          WIAC 2017 – 2.vieta  ar medību rekursīvo loku

                              Jūlija Gaspersone

                              3.vieta Latvijas čempionātā telpās 2020

                                  Ketija Āboliņa

                                  WIAC 2015 – 1.vieta ar medību rekursīvo loku

                                      Martins Hščanovičs

                                          Ella Elizabete Zariņa

                                          WIAC 2015 – 1.vieta un Pasaules rekords ar tradicionālo loku

                                          WBHC 2015 – 2.vieta ar tradicionālo loku

                                              Dina Palsa

                                              WIAC 2015 – 3.vieta ar tradicionālo loku

                                                  Loreta Lapsiņa

                                                      Tīna Marija Zaļaiskalna

                                                          Inese Andersone

                                                              Uldis Kūlītis

                                                                  Muntis Mednis

                                                                      Karlīna Gaspersone

                                                                      Latvijas Jauniešu čempione telpās 2020

                                                                          Kristīne Ruble

                                                                          Latvijas Jauniešu vicečempione telpās 2020

                                                                              Patrīcija Jaunzeme

                                                                              Latvijas Jauniešu vicečempione telpās 2020

                                                                                  Dāvids Rublis

                                                                                  Latvijas Jauniešu čempions telpās 2020

                                                                                      Rebeka Šilkina

                                                                                      WBHC 2015 – 3.vieta ar tradicionālo loku

                                                                                          Agnese Kārkliņa

                                                                                          EIAC 2013 – 1.vieta un Eiropas rekords ar tradicionālo loku

                                                                                              Māris Andersons

                                                                                                  Ketija Nēringa-Martinsone

                                                                                                  Eiropas WA 3D čempione ar tradicionālo loku (2018)

                                                                                                  5.vieta Pasaules WA 3D čempionātā ar tradicionālo loku (2017)

                                                                                                  WIAC 2017 – 1.vieta un divi Pasaules rekordi ar tradicionālo loku

                                                                                                      Haralds Mednis

                                                                                                      Latvijas Jauniešu čempions telpās 2020

                                                                                                          Ainārs Logins

                                                                                                              Patriks Roziņš

                                                                                                              3.vieta Latvijas Jauniešu čempionātā telpās 2020

                                                                                                                 

                                                                                                                Paskaidrojumi:

                                                                                                                • WA (World Archery Federation) sacensību veidi:
                                                                                                                  • WA Pasaules 3D čempionāts (notiek katru otro gadu)
                                                                                                                  • WA Eiropas 3D čempionāts (notiek katru otro gadu)
                                                                                                                • IFAA (International Field Archery Association) sacensību veidi:
                                                                                                                  • EIAC – European Indoor Archery Championships
                                                                                                                  • EFAC – European Field Archery Championships
                                                                                                                  • EBHC – European Bow Hunter Championships
                                                                                                                  • WIAC – World Indoor Archery Championships
                                                                                                                  • WFAC – World Field Archery Championships
                                                                                                                  • WBHC – World Bow Hunter Championships

                                                                                                                 

                                                                                                                Visi kluba biedri